Kaiser Epoksi Zemin Kaplama

kaiser epoksi star epoksi

Kaiser Epoksi zemin kaplamaları ile Star Epoksi; gelişmiş, endüstriyel, ticari ve konut epoksi zemin kaplama çözüm ve uygulamaları ile ANKARA’nın her bölgesinde yıllardır büyük bir gururla hizmet vermektedir. Kaliteli, garantili, estetik ve son derece dayanıklı zemin döşemelerimiz zaman ve kaynak tasarrufu sağlamaktadır.

Epoksi zemin döşeme artık hayatımızın her alanında, ev ya da işyerinde karşımıza çıkıyor, her türlü yüzey ve zeminlerimizi renklendiriyor. Firma olarak sizlere hijyenik, sağlıklı ve sağlam zeminler sunmak için son teknoloji cihazlar ile deneyimli personel ve ustalar ile çalışmaktayız.

Firma olarak yılların kazandırmış olduğu deneyim ve bugüne kadar yapmış olduğumuz işlerde kalitesini ispatlamış ve epoksi firmaları arasında önemli bir saygınlık kazanmıştır. Zemin kaplama uygulamasında öncelikle müşteri odaklı çalışmaktayız.

İhtiyacınız olan tüm çözüm ve uygulamalarına sahibiz. Ürün, uygulama, teknik ve hizmetlerimizin tamamı AB standartlarına uygun nitelikte ve kalitededir. Ankara ve ilçelerinde tüm kurum, şirket ve şahıslar için etkili, kaliteli, kalıcı ve doğru uygulama ve çözümleri için adresiniz STAR EPOKSİ.

 

Ankara’da epoksi alanında en iyi ustalara sahip Star Epoksi ile iletişime geçerek en iyi epoksi zemin kaplamalarına sahip olabilirsiniz. İletişim için starepoksi.com/iletisim bağlantısını kullanabilirsiniz.

 

Kaiser Epoksi Zemin Kaplama Uygulama Alanları

Ankara’da başta iç ve dış mimariler olmak üzere AVM’lerde, fitness ve spor salonlarında, otoparklarda, evlerin her alanında, havaalanında, tiyatro ve sinema salonlarında, yüzme havuzlarında, depolar, mutfak, kafe ve restoran gibi gıda işletmelerinde, market, ofis ve iş yerlerinde farklı zemin döşeme uygulamalarımız mevcuttur.

Yeni inşa edilmiş yapı ve mimarilerin yanı sıra eski yapı ve mimarilerin onarımı için de epoksi uygulamalarımız bulunmaktadır.

Epoksi zemin döşeme çözüm ve uygulamalarımız çarpma dayanımı yüksek olduğu için fabrikalarda, hijyenik olduğu için hastanelerde, estetik görünüme sahip olduğu için ev ve işyerlerinde özellikle tercih edilmektedir. Ankara’da zemin kaplama çözüm ve uygulamalarının güvenli adresi olarak yıllardır vermiş olduğumuz hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekleyerek devam ediyoruz.

 

Kaiser Epoksi Zemin Kaplama Hizmetlerimiz:

 

Kaiser Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Esnek, uygun, şeffaf ürün ve fiyat politikalarımız sayesinde zemin kaplama sektöründe Ankara firmaları içinde önemli bir itibar ve saygınlık kazandık. Müşteri ve kullanıcı dostu fiyatlarımız için 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimizin oldukça fazla talep gösterdiği uygulama, ürün ve çözümlerimiz %100 garantili ve kaliteli olup geniş renk, model ve dekoratif seçeneklerine sahiptir.

 

Genel Avantaj ve Özellikleri:

 • Kolay temizlenir ve hijyeniktir.
 • Uygulaması kolay olup hızlı bir işçilikle uygulanabilir.
 • Uzun ömürlü, estetik ve parlaktır.
 • Kendiliğinden yayılır. Genel olarak 24 saatlik sürede kurumaktadır.
 • Kaymaz özellikte olup yağlanmaya ve kimyasallara karşı dirençlidir.
 • Toz tutmaz ve geçirmez olup su, nem ve rutubete karşı dayanıklıdır.
 • Yüzey ve zemin restorasyonu ve onarımı için ideal bir seçenektir.
 • Her türlü desen, boya ve renkle ile kombine edilebilir.
 • Ekonomiktir ve çok az bakım gerektirir.
 • İzolasyon görevi yapar.
 • Yapıştırıcı özelliği kuvvetlidir.

 

Epoksi zemin kaplamanın tüm özellikleri birlikte dikkate alındığı zaman, bu uygulamaya ayrılan bütçenin ne kadar faydalı olduğunu, ekonomik olarak uzun vadede geri dönüşüm getireceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bundan dolayı zemin döşeme çözüm ve uygulamaları önümüzdeki yıllarda çok daha fazla ilgi görecek, kullanılacak ve talep edilecek “modern” yapı malzemelerinin başında gelmektedir.

Hayalinizdeki zeminine kavuşmak istiyorsanız; size en uygun çözüm ve uygulamalar, kaliteli ürün, hızlı ve kolay uygulama, profesyonel işçilik ve uygun fiyat için KAİSER EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA.

Ankara’da zemin kaplama hizmeti alacağınız zaman bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. Size en uygun, güvenilir uygulama ve çözümler, kaliteli ve garantili ürün, hızlı ve kolay uygulama, profesyonel işçilik ve uygun fiyat için STAR EPOKSİ.