Epoksi Zemin Kaplama Çeşitleri


Epoksi zemin kaplama çeşitleri hakkında en iyi bilgiye sahip olabileceğiniz Star Epoksi ‘ye hoş geldiniz.

ankara 3d epoksi zemin hizmeti

3D Epoksi Zemin Kaplama

3D Epoksi Zemin Kaplama ile zeminlere artık üçüncü bir boyut ekleniyor. Tamamen özgün ve canlı tasarımlar ortaya çıkıyor. Mekânlarınızdaki o eski alışılmış tek düze zeminlerden kurtulma ve bir hava katmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Modern ve şık bir zemin sizi bekliyor. Kaliteli ürünler, alanında uzman ustalar ve muazzam bir işçilik. İnsanların baktıkça bakası gelen zeminler sizlerin hayal gücü ile sınırlı.

depo epoksi zemin kaplama hizmeti

Depo Epoksi Zemin Kaplama

Devasa yapılar. Ürünlerimizi, eşyalarımızı uzun veya kısa süreli tuttuğumuz alanlar. Ancak depolar artık eskisi gibi değil. Bildiğiniz yaşam alanlarına dönüşmüş durumdalar. Depo içlerinde araç hareketleri, iş makineleri ve işin doğası gereği insanlar. Bu kadar yük ve kullanıma sağlam, dayanıklı bir zemin şarttır. Star Epoksi işte bu nokta da oyuna dahil oluyor ve deponuz için gerekli zemin çalışmalarını uyguluyor.

fabrika epoksi zemin kaplama

Fabrika Epoksi Zemin Kaplama

Yine binlerce insanın istihdam edildiği, aktif bir kullanım alanına sahip olan üretim alanları. Gerek kullanım açısından olsun gerekse taşıdığı yük açısından olsun zemin büyük önem teşkil etmektedir. Sağlık açısından da ele aldığımızda ciddi uygulamalar bizi bekliyor. Ankara’da Sincan Organize Sanayi Bölgesi başta olmak üzere birçok bölge ve tesiste farklı epoksi zemin kaplama çeşitleri uygulama projelerimiz oldu.

kafe epoksi zemin kaplama 1

Kafe Restaurant Epoksi Zemin Kaplama

Ankara’nın önde gelen birçok büyük restoranında bizim imzamızı görebilirsiniz. Yemek yemenin, arkadaşlarla buluşmaların olmazsa olmaz mekanları kafe ve restoranlardır. Bizde mekanlarınıza uygun şık ve özgün tasarımlarla ortamınızı değiştiriyoruz. Özellikle yeni nesil epoksi zemin kaplama çeşitleri ile değişik bir atmosfer oluşturuyoruz. Star Epoksi olarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

market epoksi zemin kaplama 7

Market Epoksi Zemin Kaplama

Büyük marketler ve gros zincirler artık zeminlerine daha fazla özen gösteriyorlar. Eskiden olsa yarı depo yarı mağaza şeklinde çalışırlardı. Ancak değişen koşullar ve günün şartları ürünü depolamadan ziyade tüketici ile buluşturma noktasına odaklanmaktadır. Yani insanlara daha hoş, daha sağlıklı ve daha iyi hissedebilecekleri bir ortam sağlamaya doğru itmiştir. Bizde Star Epoksi olarak market zeminlerinizi insanlara hitap eden görünümlere çeviriyoruz.

mutfak epoksi zemin kaplama

Mutfak Epoksi Zemin Kaplama

Televizyonda bile mutfak masrafı diye duyduğumuz, evin neredeyse yaşam döngüsü alanıdır. Ev hanımlarının belki de hayatlarının en çok süresini geçirdikleri bölümdür. Hem sağlık açısından hem de kullanım açısından diğer bölümlerden biraz daha hassas diyebiliriz. Bizde bu hassasiyeti bildiğimiz için mutfaklarınıza renk katıyoruz, temizlik ve hijyen katıyoruz. İştah açıcı model ve tasarımlar için sizleri de ofisimize bekliyoruz.

banyo epoksi zemin kaplama kart 1

Banyo Epoksi Zemin Kaplama

Uzun çalışmalar sonucunda banyolarınızı okyanusa bağladık. Maviliğin derinliklerinden fok balıkları, balinalar ve açık denizlerden yunus balıkları duş alırken size eşlik etmeye geliyor. Islak zeminde üzerinde ilerlerken sanki size eşlik ediyorlar gibi hissedeceksiniz. Eğer bunlar size abartı gibi geliyorsa teşhir salonumuza bekleriz. Gerçekten çok farklı bir deneyime tanık olacaksınız. Siz hala o bilindik fayans motiflerinden sıkılmadınız mı?

ofis epoksi zemin kaplama kart

Ofis Epoksi Zemin Kaplama

Hayatımızın vazgeçilmezi yaşam gayemiz belki de. Hepimiz farklı ofislerde ve bürolarda çalışıyoruz. Kimileri renkli iç açıcı motive edici, kimileri ise geleneksel ve sıkıcı. Çevresel faktörlerin iş verimini etkilediğini biliyorsak başarılı bir işveren olarak, bu konuda köklü bir değişikliğe gidebiliriz. Bugün dünyanın birçok ofisinde buna benzer farklı tasarım ve konseptler kullanılmaktadır. Ofiste bir satranç odası düşünün ancak gerçekten satranç odası olarak tasarlanmış. Bizde ofislerinizi daha çok iş üretilebilen çalışanları sıkmayan onları motive eden zeminler tasarlıyoruz.

otopark epoksi zemin kaplama

Otopark Epoksi Zemin Kaplama

Giderek artan araç sayısı otoparkları artık lüks olmaktan çıkartıp bir gereksinim olarak karşımıza getirmiştir. Bir sürü aracın sürekli kullandığı bu zeminler farklı iklimlerde ve farklı yoğunluklarda dayanıklı ve lastik dostu olarak kullanılabilmelidir. Günlük yaşamın vazgeçilmezi olan araçlarımızın kullanım ömrünü uzatmak için kaliteli zeminler tercih etmeliyiz. Bu konuda da referans işlerimizle çözüm sunmaya hazırız.

spor salonu epoksi zemin kaplama kart

Spor Salonu Epoksi Zemin Kaplama

Zor maçlar, çetin müsabakalar, kan, ter ne ararsanız var. İşte burası bir spor salonu zemini. Çok sağlam olmalı, pürüzsüz olmalı, hijyenik ve sağlıklı olmalı. İşte tüm bu özellikleri size aynı anda sunuyoruz. Sporcuların çok yoğun zaman geçirdikleri bu zeminlerin çok iyi tasarlanması gerekiyor. Farklı epoksi zemin kaplama çeşitleri çözümleri ile maça bizde dahil oluyoruz.

teras epoksi zemin-kaplama-kart

Teras Epoksi Zemin Kaplama

Teraslı evlerin bilinen handikapları; yazları çok sıcak, kışları ise çok soğuk olmalarıdır. Yani tam bir sert karasal iklim havası söz konusudur. Yağış yoğunluklarına göre su alma durumları da görülebilmektedir. İşte bu tip kötü senaryolarla karşılaşmak istemiyorsanız terasınızın zemininin elden geçirilmesi gerekiyor. İsterseniz özel şekiller, isterseniz sadece yalıtım, tamamen sizin tercihiniz.

havuz epoksi zemin kaplama hizmeti

Havuz Epoksi Zemin Kaplama

Yazın vazgeçilmezi havuzlar. Hem sağlıklı olmalı hem tasarım harikası olmalı. Hatta artık kışlarında vazgeçilmezi oldular diyebiliriz. Kendini mavi sulara bırakmak isteyen insanlar bazı havuzlara atlarken 15×15 mavi fayansları görmekteler. Bazı insanlar ise havuza atlarken Akdeniz’de dibi görünen bir koya atlar gibi atlıyorlar. İşte iki farklı ruh hali farklı havuzlarda yaşanabiliyor. Ziyaretçilerinize böyle bir deneyim yaşatmak istiyorsanız sizde havuzlarınızı alışılmışın dışına çıkarın.