Aksaray Epoksi Zemin Kaplama

aksaray epoksi zemin kaplama

Aksaray epoksi zemin kaplama uygulamaları ile Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi AKSARAY şehrimizde de hayalinizdeki zeminlere kavuşmanız da siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya devam ediyoruz.

STAR EPOKSİ olarak profesyonel personel ve deneyimli ustalarımızla AKSARAY şehrimizde hizmet vermekteyiz. Fabrikalar, AVM’ler, sağlık kurumları ve hastaneler, açık-kapalı oto parklar, iş yerleri ve ofisler, mutfaklar, kafe ve restoranlar, oteller gibi pek çok kullanım alanı olan epoksi zemin kaplama uygulamaları evlerde banyo ve mutfaklarda esteti amaçlı kullanılmaktadır.

Epoksi zemin kaplama günümüzde neredeyse yaşadığımız her ortamda karşımıza çıkan ve ihtiyaç duyulan bir ürün haline gelmiştir. Tüm zeminlerde farklı ihtiyaçlara yönelik uygulanan epoksi zemin kaplamaları kullanıldığı ortamlara canlılık ve estetiklik getirmekle birlikte pek çok artı değeri de beraberinde getirmektedir.

Star Epoksi hakkında daha fazla bilgi almak için Star Epoksi hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Epoksi zemin kaplama çeşitleri, pek çok renk, model ve desen seçeneği ile parlak  ve estetik yüzey görünümü ile kendini göstermektedir. Bununla beraber ekonomik ve hijyenik bakımdan faydaları da oldukça dikkat çekmektedir.

Epoksi zemin kaplaması uygulandığı zemini bütün dış etkenlerden koruyarak, zeminin sıvı geçirgenliğini önler ve izolasyon görevi yaparak tüm alanı nemden ve rutubetten korur.

Her yönü ile sağladığı faydalarla büyük küçük tüm işletmelerde kaçınılmaz zorunluluk haline gelen epoksi zemin kaplaması için ayrılan bütçe ilk başta yüksek ve gereksiz maliyet olarak görünse de uzun vadede kendini amorti edebileceğini rahatlıkla garanti ederiz.

Aksaray’ın tarihi ve modern dokusunu işyerinizde ve evinizde hissedebilirsiniz. Terasınızda şehir manzarası eşliğinde ayaklarınızın altında Aksaray Saat Kulesi’nin olmasını istemez misiniz?

Aksaray Epoksi Zemin Kaplama Uygulama Alanları

Epoksi zemin kaplama AKSARAY için önemli hizmet sektörleri arasında yer alması sonucunda sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden gelenden fazlasını yapıyoruz.

Kaliteli ve son teknoloji ekipman ve ürün kullanarak sizlere epoksi zemin kaplama hizmeti sunuyoruz. Siz kıymetli müşterilerimize bu uygulamayı birçok alanda sunuyoruz. Bu alanlar;

  • Market, kafe, mutfak ve restoran gibi alanlara uygulanan epoksi zemin kaplama,
  • Kişisel egzersiz alanları ile Spor salonları uygulanan epoksi zemin kaplama,
  • Otopark ve garajlara uygulanan epoksi zemin kaplama,
  • Ofis, depo ve fabrika gibi iş yerlerine uygulanan epoksi zemin kaplama,
  • Hastane ve sağlık kuruluşlarına uygulanan epoksi zemin kaplama,
  • Evlerde banyo, teras, havuz yerlere uygulanan epoksi zemin kaplama,
  • Endüstriyel alanlara uygulanan epoksi zemin kaplama,
  • 3 D epoksi zemin kaplama,
  • Masa, orta sehpa, sandalye gibi mobilyalara uygulanan şeffaf epoksi zemin kaplama.

 

Epoksi zemin kaplama uygulaması yaptıracağınız zaman bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz.

Size en uygun çözümler, kaliteli ürün, istediğiniz süre içinde zemine uygulama, profesyonel işçilik ve müşteri dostu fiyat için STAREPOKSİ.