Bilgi Hattı: 0543 897 35 19

Teras Havuz Epoksi Kaplama

TERAS HAVUZ EPOKSİ KAPLAMA

Yaz ve kış aylarının yanı sıra, hemen hemen hayatınızın vazgeçilmezi havuzlardır. Fakat yüzme havuzunda betonarme yapılar, seramik türü malzemeler ve zemin tek başına su sızıntısını ve kaçağını engelleyecek özellik taşımaz. Ayrıca bu tip yapılar kaygan zeminler olduğu için güvenlik zafiyetlerine yol açabilmektedirler. Havuzlarda uzun ömürlü ve güvenli bir su yalıtım uygulamasını garantilemek için özellikle klorlu suya ve su basıncına dayanıklı bir su yalıtım uygulaması kullanılmalıdır.

Havuz epoksi zemin kaplama özellikle modern hayatta çok tercih edilen zemin kaplama uygulamalarındandır. Apartmanların çatılarında bu uygulamayı yaparak, sizlerde istediğiniz gibi kaliteli ve kendi tarzınıza uygun bir havuz zeminine sahip olabileceksiniz. Ayrıca havuz epoksi zemin kaplama sizlere, hijyenik olması sayesinde havuzlarınızı mikroorganizmaların büyümesinden, mantar ve küften uzun süreli koruma sağlar. Ayrıca oldukça kolay olarak temizlik ve ekonomik bakım şansı sunar.

Havuz epoksi zemin kaplama:starepoksi.com her renk ve stile uyacak şekilde estetik bir havuz zeminine sahip olmanızı sağlar. Aynı zamanda iç havuz kaplaması kadar, havuz dışı ve çevresi de güvenli ve kaymaz zemine sahip olur.

Havuz zemin kaplaması uygulamaları havuzunuzu ve çevresini korumanın güvenli, hızlı ve etkili bir yoludur.

Kendini mavi sulara bırakmak isteyen tüm aileniz ve ziyaretçilerinize sevecekleri güzel bir havuz sunmak istiyorsanız tercihiniz ve adresiniz STAREPOKSİ.