Star Epoksi – Ankara

Star Epoksi, Ankara’da zemin kaplama denilince akla gelen ilk firmadır.

Sektörde yıllardır hizmet vermekte olan firmamız Tolga AYDIN yöneticiliğinde ANKARA EPOKSİ USTASI sorununa büyük bir çözüm olmuştur ve firmaların yoğun istek ve taleplerine deneyimli ve profesyonel kadrosu ekip ve ekipmanlar ile epoksi kaplama çözümleri üretmektedir.

Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübeyle ve bugüne kadar yaptığımız işlerle kalitesini ispatlamış ve her güne ilk günkü heyecanla başlayıp en iyi uygulamayı sizlere sunmaktadır.

Star Epoksi sizlere hijyenik, sağlıklı ve sağlam zeminler sunmak için hizmet vermektedir ve 3 boyutlu epoksi zemin kaplama işlemlerinde son teknoloji cihazlar ve deneyimli personeller ile çalışmaktadır.

star epoksi ankara epoksi zemin kaplama hizmeti hakkimizda 1

Firma Kabiliyetlerimiz

Star Epoksi, olarak sektörü yakından takip ediyor ve gelişmeleri sürekli işlerimize uyarlamaya çalışıyoruz. Kullandığımız marka ve modelleri sürekli genişletmeye ve sizden gelen geri dönüşler doğrultusunda geliştirmeye özen gösteriyoruz. Epoksi Zemin Kaplama alanında nitelikli iş ve iş gücü sağlıyoruz.

Buna ilave olarak;

İnternet üzerinden kolay ve yaygın erişim olanağı

İnternet üzerinden Star Epoksi Ankara epoksi zemin uygulamalarına kolayca erişim sağlayın.

Size özel tasarımlar ve zengin model seçenekleri

Size özel tasarım ve zengin model seçenekleri ile epoksi zemin kaplama hizmetleri sunuyoruz.

Her zaman güncel ve trend tasarımlar

Ankara epoksi zemin kaplama ile sizlere her zaman trend tasarımlar sunmaya çalışıyoruz.

Hızlı teklif ve fiyatlandırma avantajları

Ankara epoksi zemin kaplama için hızlı teklif ve fiyatlandırma avantajlarına sahip olun.

Alanında uzman ve kalifiye personel

Epoksi zemin kaplamalarınız için alanında uzman kalifiye personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bölgesel alanda lider

Ankara, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray ve Konya şehirlerinde de siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Rekabetçi fiyat seçenekleri

Epoksi zemin kaplama alanında rekabetçi fiyat seçenekleri ile sizlere en iyi fiyat avantajlarını sunuyoruz.

Sektörel Arge çalışmaları

Epoksi zemin kaplama alanında daha kaliteli, daha dayanıklı ve çok seveceğiniz görsel tasarımlar için ar-ge çalışmaları yapıyoruz.

Ağırlıklı Hedef Kitle


Star Epoksi, bugüne kadar irili ufaklı birçok projede yer almıştır. Kurumsal anlamda ciddi uğraşlarımız daha çok spor salonu zemin kaplamalarıotopark zemin kaplamaları ve market zemin kaplamaları alanlarında olmuştur.

Bunlara ilave olarak mutfak zemin kaplamaları, banyo zemin kaplamaları, havuz ve teras zemin kaplamaları çok fazla proje aldığımız alanlardır. Sizde hayalini kurduğunuz zemine kavuşmak istiyorsanız hemen çağrı merkezimizle iletişim kurun detayları paylaşın. En kısa sürede sizi hayallerinize kavuşturalım.

Epoksi Zemin Kaplamada Sanatsal Dokunuş


İşimizi çok seviyoruz bu yüzden çalışmalarımızı sanata dönüştürüyoruz. Yer aldığımız projelerde maksimum konsantre ile titiz bir şekilde çalışıyoruz. Bu durum projenin büyüklüğüne, küçüklüğüne ya da bütçesine göre değişkenlik göstermiyor. Bizim için hepsi özel ve hassasiyet isteyen işler, bu yüzden kaliteli bir işçilik ortaya koyuyoruz. Restoran ve kafe zeminleri gibi çok sık ziyaret edilen alanlar sizin zevkiniz ve bizim ustalığımızla bir sanat eserine dönüşüyor.

Ayaklarınızı yerden kesecek bu eşsiz 3D zemin kaplama uygulamaları için tek yapmanız gereken model seçmek. İnternet’ten ya da kataloglarımızdan seçeceğiniz uyarlanabilir modellerle sizlerin mekanlarını da yeniden tasarlayalım. Zemin kaplama nasıl yapılır, uygulamalı olarak gösterelim.

telefon
whatsapp