Bilgi Hattı: 0543 897 35 19

Otopark Epoksi Zemin Kaplama

Otopark Epoksi Zemin Kaplama

Otopark epoksi zemin kaplama kullanım alanlarınıza büyük fayda sağlamaktadır. Otopark ve garaj gibi tesislerin güvenli, temiz ve bakımı kolay olması beklenmektedir.

Otoparklarda ve garajlarda güzergah ve park yeri belirleme için kullanılan, araçların belirli aralıklarla ve ne şekilde park etmesi gerektiğini gösteren çizgi ve çizgi gruplarına otopark çizgisi denir. Bu otopark çizgilerinin boyası ışık gördüğünde parlaklık gösterir özellikte yani fosforlu ve reflektif özellikli olmalıdır.

Araçların ve dahası insanların herhangi bir kazaya karışmadan doğru istikamette ilerlemesi ve giriş-çıkış, alt kat, üst kat gibi yolların kolayca bulunabilmesi için yön okları ve uyarı işaretleri de otopark çizgisi uygulamasına dahildir.

Otopark zeminleri sürekli fiziksel güç ve baskıya maruz kalmaktadırlar. Araç lastiklerinin ve yayaların zemine uyguladığı güçten dolayı bu zeminler aşınabilir ve kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bunun sonucunda ise yüksek tamir ve bakım masrafları oluşmaktadır.

Açık ve kapalı otopark zeminlerinde kullanılan malzemeler farklı olmakla beraber her iki alanın da aşınmaya karşı dayanıklı olması en önemli konudur. Açık otopark zemin kaplamaları güneş ışığına ve suya karşı dayanıklı, Kapalı otopark zemin kaplamaları işaretlemelerin renklerini kaybetmemesi görünür olması gerekmektedir.

Otopark epoxy zemin kaplama Ankara ve diğer tüm illere hizmet vererek, geliştirilmiş özelliklere sahip pürüzsüz ve parlak bir yüzey sunar. Epoxy zeminler yayaların, araçların ve hareketli ekipmanların neden olduğu aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Ayrıca toz ve leke tutmaz. Epoksi zeminler toz ve leke tutmadığı gibi temizlenmesi kolaydır. Temizlik işlemi için sert kimyasallara ihtiyaç duyulmaz.

Epoksi zemin kaplama kaymayı önleyici özelliklere sahip güvenli bir zemin kaplama uygulamasıdır. Dahası, estetik olmalarının yanı sıra kişisel ve kurumsal tarz ve simgeleriniz de bu zeminlerde uygulanabilir.

Star Epoksi olarak her türlü epoksi zemin uygulamalarınız için profesyonel olarak destek olmaya hazırız.

Bize starepoksi.com/iletisim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.