Bilgi Hattı: 0543 897 35 19

Kategori: Epoksi Zemin Yazıları

Epoksi zemin kaplama teras su yalıtımı ve poliüretan malzeme uygulamaları yapan Star Epoksi firmamız ankara, konya ve çevre illerde deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir.

Son teknoloji uygulama sanatı ile sizlere modern temiz sağlam ve güçlü zeminler sunarak; yapılarınızı, iş yerlerinizi, toplumsal kullanılan ortak alanları hijyenik zeminlere dönüştürmekteyiz.

Çatlak ve göçük düzeltme işlemleri yapılan zeminlerde epoxy zemin uygulamalar pürüzsüz hatasız ve problemsiz olarak sizlere sağlığı ve hijyeni ayağınızı getirmektedir.

Kimyasal reçine olarak bilinen epoksi sık olarak kullanılan kaplama ürünüdür. Reçine ile sertleştiricinin karışımı ile elde edilen epoksi çok dayanıklı bir üründür. Antibakteriyeldir ve hijyeniktir.

Epoksi zemin öncelikle hastane, sağlık, ilaç ve gıda sanayinde önemle kullanılır ve kullanılması önerilir.

Diğer kullanım alanlarıda hastaneler, eczaneler, ilaç hijyen depoları, ilaç fabrikaları, gıda ürünleri fabrikaları ve depoları, spor salonları, soğuk hava depoları, oteller, mağazalar ve ofisler sayılabilir.

Epoksi zeminlerin avantajları arasında hijyenik olmaları asıl nedendir. Kolay temizlenebilir olması epoksi boyanın uzun ömürlü ve dayanıklı olmasıdır.

Teras ve havuzlarda su yalıtımı amacı ilede kullanılan estetik ve darbelere karşı dayanıklılığı artırır.

Epoksi uygulama yapılan zeminler kolay temizlenir zemin güçlendirilir ve sınırsız renk seçenekleri ile modern bir yapıya dönüşür.