Bilgi Hattı: 0543 897 35 19

Epoksi Zemin Kaplama

epoksi zemin onarımı, epoksi boya

Epoksi Satan Firmalar

epoksi satan firmalarepoksi satan firmalar arasında STAREPOKSİ epoksi üretiminde kullandığı malzeme ve hammadde kalitesiyle öncü bir firmadır. Firmamiz epoksi üretiminin yaninda epoksi uygulamada yapmaktadır. Ürettiğimiz ürünleri uygulamalı olarak test edip sonra müşterilerimize sunmaktayiz.

Epoksi satan firmalar

Bu nedenle epoksilerimiz son derece kaliteli standartlara uygun ve mali yönden çok ekonomiktir. Fiyatlarimiz uygun , istedinilen renkte istenilen miktarda üretim yapılmaktadır. Uygulama konusunda teknik destek ve bilgi verilmektedir. Solventli veya solventsiz isteğe bağlı olarak üretim yapilmaktadir.

Ankara epoksi firmaları arasında uzun yıllardır sektörde hizmet veren star epoksi zemin kaplama firması sizlere sağlıklı hijyenik dayanıklı ve sağlam zeminler sunarak çalışma ve yaşam alanlarınızda konforu ve güveni ayaklarınızın altına sermektedir.

Hastane zemini , depo zemini, otopark ve oto yıkama zeminleri, helikopter pisti zemin kaplama, çatı ve teras su yalıtımı, teknik servis ve makine daireleri ev ofis labaratuar spor salonu tribün ve soyunma odası zemin kaplama hizmeti kendi bünyemizde oluşturulan zemini ve kullanılacak malzemeyi iyi bilen tecrübeli ve deneyimli ekibimiz tarafından zemin etüt ve değerlendirme çalışmaları yapılarak sizlere daha uzun ömürlü zemin sunabilmek amacı le önceden görülür test edilir gerekli zemin göçük çatlak onarımı vb işleme dahil olacak zemin kusurları tespit edilir ve size sunulan hizmetin sorunsuz ve sıkıntısız uzun ömürlü olabilmesi için en kaliteli malzemeler kullanılarak minimum 3gün maksimum zeminin durumu ve metrekare ölçülerine göre değişkenlik göstermekte olup sizlere teslim edilmektedir.

Bizi Arayın : 0543 897 35 19