Epoksi Satan Firmalar

epoksi zemin onarımı, epoksi boya

Epoksi satan firmalar arasında STAR EPOKSİ, üretimde kullandığı malzeme ve ham madde kalitesiyle öncü bir firmadır. Firmamız epoksi üretiminin yanında epoksi uygulamada yapmaktadır. Ürettiğimiz ürünleri uygulamalı olarak test edip sonra müşterilerimize sunmaktayız.

epoksi satan firmalarEpoksi Satan Firmalar ve Yerler

Epoksilerimiz son derece kaliteli, standartlara uygun ve mali yönden çok ekonomiktir. İstenilen renkte istenilen miktarda üretim yapılmaktadır. Uygulama konusunda teknik destek ve bilgi verilmektedir. Solventli veya solventsiz isteğe bağlı olarak üretim yapılmaktadır.

Ankara epoksi satan yerler arasında uzun yıllardır sektörde hizmet veren Star Epoksi zemin kaplama firması sizlere sağlıklı hijyenik dayanıklı ve sağlam zeminler sunarak çalışma ve yaşam alanlarınızda konforu ve güveni ayaklarınızın altına sermektedir.

Hastane zemini, depo zemini, otopark ve oto yıkama zeminleri, helikopter pisti zemin kaplama, çatı ve teras su yalıtımı, teknik servis ve makine daireleri, ev, ofis, laboratuvar, spor salonu, tribün ve soyunma odası epoksi zemin kaplama hizmeti olarak en uygun çözümleri sunmaktayız.

Zemini ve kullanılacak malzemeyi iyi bilen tecrübeli ve deneyimli ekibimiz tarafından zemin etüt ve değerlendirme çalışmaları yapılarak sizlere daha uzun ömürlü zemin sunabilmek amacı ile önceden görülür ve test edilir.

Gerekli zemin göçük çatlak onarımı vb. işleme dahil olacak zemin kusurları tespit edilir. Size sunulan hizmetin sorunsuz ve sıkıntısız uzun ömürlü olabilmesi için en kaliteli malzemeler kullanılarak minimum 3 gün maksimum zeminin durumu ve metrekare ölçülerine göre değişkenlik göstermekte olup sizlere teslim edilmektedir.

Ankara ve Türkiye’de epoksi satan yerler arasında en güvenilir hizmeti Star Epoksi olarak vermekten onur duyuyoruz.

Bize ulaşmak için lütfen arayınız : 0543 897 35 19