Akyurt Epoksi Kaplama

Oto Servis Akyurt Epoksi Kaplama

Epoksi zemin kaplama alanında faaliyet gösteren firmamız Akyurt Epoksi Kaplama olarakta Ankara geneline hizmet vermektedir.

Epoksi zemin kaplama uygulamalarında ihtiyacınız olan çözümler için profesyonel ve doğru adres STAR EPOKSİ. Kaliteli, garantili, ekonomik ve en hızlı zemin kaplama  uygulamaları sunuyoruz.

Firma olarak sizlere hijyenik, sağlıklı ve sağlam zeminler sunmak için hizmet vermekteyiz. Epoksi zemin kaplama çözümlerinde son teknoloji cihazlar ve deneyimli personel ile çalışmaktayız.

Başkent’in en gözde ilçelerinden olan AKYURT’ da kaliteli epoksi zemin kaplama uygulamalarıyla tanışmak isterseniz STAR EPOKSİ ‘ye mutlaka uğrayın..

Uygulama ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimizle istediğiniz zaman yüz yüze görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Sektörün lider firmalarından biri olarak AKYURT’ da kaliteli ürün ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Kaliteli hizmet, profesyonel personel ve tecrübeli ustalarla her türlü alan ve zemini güzelleştirdik ve hayallerinize kavuşturduk.

Epoksi zemin kaplama uygulamaları ekolojik olarak zararsız olup aynı zamanda kaymaz ve de hijyeniktir.  Sıvı, yağ ve kimyasallara karşı yüksek dirençli ve kokusuzdur. Bundan dolayı sağlık kuruluşlar ve hastanelerde kullanımı oldukça yaygındır.

Epoksi zemin kaplama çeşitleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen starepoksi.com/epoksi-zemin-kaplama-cesitleri sayfasını ziyaret ediniz.

3boyutlu epoksi zemin kaplama ve şeffaf epoksi kaplama uygulamalarımız sayesinde ev, havuz, iş yeri ve ofis dekorasyonunda çok şaşırtıcı, parlak, estetik ve çok canlı zeminler elde edebilirsiniz. Kişisel ya da kurumsal tarzı yansıtmak için epoksi zemin kaplama yeni yapılan mimarilerde ve eski mimari onarımlarında yaygın olarak kullanmaktadır.

Kişisel olarak takımınızın renkleri, logosu, bayrağı veya kurumsal olarak şirket simgeniz veya logonuz egzersiz alanları ce spor salonları yüzeylerine epoksi kaplama olarak uygulanabilir.

Akyurt Epoksi Zemin Kaplama Dünyası

Epoksi zemin kaplama uygulama ve çözümlerimiz dünya standartlarına uygundur. Ayrıca şeffaf, uygun ve esnek fiyat politikamız sayesinde sektörümüzde epoksi zemin kaplama Akyurt epoksi zemin kaplama firmaları arasında önemli bir saygınlık kazandık. Epoksi zemin kaplama fiyatlarımız müşteri ve kullanıcı dostudur.

AKYURT’ da uygulamalarımız genellikle; spor salonu, otopark ve market zemin kaplamaları faaliyet alanlarında gerçekleşmiştir. Bunlara ilave olarak; mutfak, banyo, havuz ve teras zemin kaplamaları faaliyet alanları oldukça yaygın proje aldığımız alanlardır. Değerli müşterilerimize bu hizmeti daha birçok farklı alanda da sunuyoruz. Bu alanlar;

  • Market, AVM’ler, restoran, mutfak ve kafe gibi alanlarda,
  • Spor salonları ve kişisel egzersiz alanlarda,
  • Otopark ve garajlarda,
  • Ofis, depo ve fabrikalarda,
  • Hastane ve sağlık kuruluşlarında,
  • Evlerde banyo, teras, havuz yerlerde,
  • Endüstriyel alanlarda uygulanan epoksi zemin kaplama ile
  • 3boyutlu epoksi zemin kaplama ve
  • Masa ve sandalye gibi mobilyalara uygulanan şeffaf epoksi zemin kaplama.

Hayalini kurduğunuz epoksi zemin kaplama çeşitleri çözümüne kavuşmak istiyorsanız; talep ve ihtiyaçlarınızı dikkatle dinleyen ekibimiz ile görüşmek için bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz.

Akyurt epoksi zemin kaplama konusunda size en uygun çözümler, kaliteli ürün, istediğiniz süre içinde zemine uygulama, profesyonel işçilik ve uygun fiyat için starepoksi.com adresini ziyaret ediniz.