Bilgi Hatt覺: 0543 897 35 19

Epoksi Zemin Kaplama

Akyurt Epoksi Kaplama

Akyurt Epoksi Kaplama

Oto Servis Akyurt Epoksi Kaplama
Akyurt Epoksi Kaplama

Epoksi kaplama alanında faaliyet gösteren firmamız  Akyurt Epoksi Kaplama olarak da ankara geneline hizmet vermektedir.

Alanında uzman kip arkadasları saglam ve deneyimli kadrosu tam techizat malzemeleri . kaliteli urunleri hijynik ortamıyla kaliteli hizmet odaklı calışmaktadır. epoksi kaplama ve boyama olarak her alanda starepoksi olarak faaliyet göstermekteyiz. size hizmet vermek temel amacımz. musteri memnuniytti odaklı calışöalarımz. hizmety sonrasıda surmektedir.

EPOKSİ

Nedir sorusuna cevap bulabileceginiz. tek adres olan star epoksi Akyurt Epoksi Kaplama sorununa cözüm getirmiş olup bir telefon kadar yakınınıza gelmiştir. epoksi kaplama alanında bizimle çalışmak isterseniz arayıp teklif alabilirsiniz. sektore baglı sart ler sebebyle zaman zaman yoğunluk yasasakta uzman kadromuz cözüm odaklı calışmayı her zaman kendine kriter edinmiştir.

1- Arakat Kaplama İşlemi

Astarlama işlemi tamamlandıktan min.8 ve max.24 saat sonra arakat uygulamasına geçilmelidir. Arakat işleminde  2K solventsiz epoksi arakat kaplama malzemesi kullanılır. Arakat malzemesi ürün teknik föyünde bahsedilen şekilde karıştırılır. Hazırlanan karışım zemine üçgen dişli çelik mala yardımı ile homojen birşekilde yayılır (sarfiyat: ~900 gr/m2). ve sistem kurumaya bırakılır.

2- Sonkat Kaplama İşlemi

Arakat işlemi tamamlandıktan min.8 ve max.24 saat sonrasonkat uygulamasına geçilmelidir. Sonkat işleminde  2K solventsiz portakal kabuğu deseni oluşturan tekstürlü epoksi sonkat kaplama malzemesi kullanılır. Malzeme ürün teknik föyünde bahsedilen şekilde karıştırılır. Hazırlanan karışım zemine üçgen dişli çelik mala yardımı ile homojen bir şekilde yayılır (sarfiyat: 700-900 gr/m2). Sonkat kaplama malzemesinin ilk çalışma süresi (20-40 dk.) sona ermeden ürün yüzeyi mercan desen rulosu ile tek yönde taranır ve sistem kurumaya bırakılır. Uygulaması tamamlanan kaplama ortam sıcaklığına bağlı olarak 24-48 saat sonra yaya trafiğine açılabilir. Kimyasal kürlenme 7 gün sonra tamamlanacaktır ve bu süre zarfında mekanik ve kimyasal etkilerden (hertürlü sıvı teması dahil) korunmalıdır.