Sincan Epoksi Kaplama

sincan epoksi kaplama

Epoksi zemin kaplama, yüzeyleri daha sert ve güçlü hale getirmek için renkli, dekoratif ve kimyasal bir ürün olan epoksi ile kaplanma işlemidir. Bu kaplama ile zemin kirlenmeye, sürtünmeye, hava değişimlerine, yağlanmalara, kimyasal malzemelere ve suya karşı dirençli hale gelir. Sincan epoksi kaplama hizmeti son dönemde çok yaygın olmasının yanı sıra farklı dekorasyon uygulamalarında da tercih edilir hale gelmiştir.

Epoksi zemin kaplama uygulamaları dayanıklı olmasının yanı sıra estetik bir görünüme sahiptir. Hijyenik ve kolay temizlenir olması ile epoksi zemin kaplamayı diğer zemin kaplamalardan üstün kılıyor.

Her geçen gün büyümesini sürdüren SİNCAN’ da hayalinizdeki zeminlere kavuşmanız da siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya devam ediyoruz. STAR EPOKSİ olarak profesyonel personel ve deneyimli ustalarımızla SİNCAN ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Epoksi zemin kaplama hızlı uygulanması ve kuruması sayesinde sağlam bir yapı malzemesi olarak standart zemin kaplamalara göre birçok alanda kullanılmaktadır. Yüksek mekanik dayanıklılığının yanı sıra ısı ve basınç direnci sağlamasıyla ön plana çıkmaktadır.

Size en uygun çözümler, kaliteli ürün, istediğiniz süre içinde zemine uygulama ve profesyonel işçilik için starepoksi.com.

Yalıtım ve sızdırmazlığı sayesinde çok kuvvetli yapılar oluşturmakta kullanılmaktadır. Ayrıca anti statik ve anti bakteriyel bir üründür. Epoksi zemin kaplama dayanıklılık ve ekonomik olarak uzun ömürlüdür.

3boyutlu epoksi kaplama ve şeffaf epoksi kaplama ile havuz, ev, işyeri ve ofis dekorasyonunda çok şaşırtıcı, estetik ve çok canlı yüzeyler elde edebilirsiniz. Epoksi zemin kaplama  yaşamımızın her alanında karşımıza çıkıyor ve üzerinde yürüdüğümüz zeminlerimizi renklendiriyor.

 

İzmir Epoksi Zemin Kaplama, sincan epoksi kaplama

Sincan Epoksi Zemin Kaplama Dünyası

SİNCAN şehrinde uygulamalarımız özellikle; otopark, spor salonu ve AVM zemin kaplamaları faaliyet alanlarında olmuştur. Bu faaliyet alanlarına ilave olarak; havuz, mutfak, banyo ve teras zemin kaplamaları faaliyet alanları da çok fazla proje aldığımız alanlardır. Değerli müşterilerimize bu hizmeti daha birçok farklı alanda da sunuyoruz. Bu alanlar;

  • Market, AVM’ler, restoran, mutfak ve kafe gibi alanlarda,
  • Spor salonları ve kişisel egzersiz alanlarda,
  • Otopark ve garajlarda,
  • Ofis, depo ve fabrikalarda,
  • Hastane ve sağlık kuruluşlarında,
  • Evlerde banyo, teras, havuz yerlerde,
  • Endüstriyel alanlarda uygulanan epoksi zemin kaplama ile
  • 3boyutlu epoksi zemin kaplama ve
  • Masa ve sandalye gibi mobilyalara uygulanan şeffaf epoksi zemin kaplama.

 

Sizde kesin ve uzun vadeli epoksi reçine ve epoksi zemin kaplama uygulamaları istiyorsanız bizimle starepoksi.com/iletisim sayfası üzerinden iletişime geçin ve terasınızda, evinizde, havuzunuzda, ofisinizde mutlu ve daha çok vakit geçirin.

Size en uygun çözümler, kaliteli ürün, istediğiniz süre içinde zemine uygulama, profesyonel işçilik ve uygun fiyat için sincan epoksi kaplama firması; STAR EPOKSİ.