Ankara Epoksi Zemin Kaplama

Ankara Epoksi Kaplama, ankara epoksi zemin kaplama

Ankara epoksi zemin kaplama çözüm ve uygulamaları ile Star Epoksi, başta Ankara ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

STAREPOKSİ olarak; Ankara’da özellikle AVM’lerde, otoparklarda, havaalanında, tiyatro ve sinema salonlarında, iç ve dış mimarilerde, spor salonlarında, yüzme havuzlarında, depo ve fabrikalarda, mutfak, cafe ve restoran gibi gıda işletmelerinde, market, ofis ve iş yerlerinde farklı epoksi zemin kaplama projeleri gerçekleştirdik.

Ankara başkent olması sebebiyle sürekli gelişmekte, insan ve araç trafiği artmakta olan bir şehirdir. Bu sebeple gerek kişisel gerekse kurumsal olarak modern yaşam çizgisini korumak için Ankara epoksi zemin kaplama çözümlerimiz ile hem yeni mimarilerde hem de eski mimari onarımlarında rahatlıkla kullanılmaktadır.

Epoksi zemin çeşitleri hakkında bilgi almak için lütfen https://starepoksi.com/epoksi-zemin-kaplama-cesitleri/ sayfasını ziyaret ediniz.

Müşterilerimizin yoğun ilgi gösterdiği uygulama, ürün ve çözümlerimiz %100 garantilidir. Uygulama ve çalışmalarımız her zaman müşteri odaklıdır.

Epoksi zemin kaplama uygulamalarımızın geniş renk ve dekoratif seçenek bolluğuna sahip olması sebebiyle son zamanlarda özellikle Ankara’da yaygın hale gelmiştir.

Şeffaf, uygun ve esnek fiyat politikamız sayesinde sektörümüzde Ankara epoksi zemin kaplama firmaları arasında önemli bir saygınlık kazandık. Fiyatlarımız müşteri ve kullanıcı dostudur. Fiyatlarımız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ankara ve civarı bölgede bulunan tüm şahıs, kurum ve şirketler için etkili, kalıcı ve doğru epoksi uygulama ve çözümleri için başvurabileceğiniz tek adres ANKARA STAR EPOKSİ.

Ankara Epoksi Zemin Kaplama

Star Epoksi Ankara Epoksi Zemin Kaplama Kabiliyetleri

Epoksi boya, epoksi zemin kaplama uygulamaları ve çözüm hizmetleri veren STAREPOKSİ; dürüst, modern ve kaliteli, teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, profesyonelliği ilke edinmiş, bilinçli ve meslek ahlakından ödün vermeden satış ve uygulama hizmeti vermektedir.

Uygulama ve çözümlerimiz uzman personel ve tecrübeli ustalar vasıtasıyla planlanıyor, denetleniyor ve siz değerli müşterilerimize teslim ediliyor.

Ayrıca firmamız; müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamak ve tespit etmek adına yüz yüze görüşmeler gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimize zaman ve iş gücü tasarrufu sağlanmasına yardımcı olmak adına firmamızın çözüm ve uygulama süreleri oldukça kısadır. Firmamız sektöründe oldukça tanınan ve güvenilir bir firmadır.

Zemin kaplama alanında öncü olan Star Epoksi hakkında daha fazla bilgiye https://starepoksi.com/hakkimizda/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Özellikle AVM’lerde, otoparklarda, havaalanında, tiyatro ve sinema salonlarında, iç ve dış mimarilerde, spor salonlarında, yüzme havuzlarında, depo ve fabrikalarda, mutfak, cafe ve restoran gibi gıda işletmelerinde, market, ofis ve iş yerleri gibi farklı alan ve sektörlerde epoksi zemin kaplama projeleri gerçekleştirdik.

Uygulama ve ürünlerimizin marka ve modellerini sizden gelen geri dönüşler doğrultusunda sürekli genişletmeye ve geliştirmeye özen gösteriyoruz.

Bu kabiliyetlerimize ilave olarak;

  • Kolay ve yaygın internet erişim olanağı,
  • Kişisel ve kurumsal tasarımlar ve zengin model ve renk seçenekleri,
  • Güncel ve trend tasarımlar,
  • Hızlı teklif, esnek ve rekabetçi fiyat avantajları,
  • Kalifiye ve deneyimli personel,
  • En son teknoloji cihaz ve uygulamalar,
  • Sektörel Ar-Ge çalışmaları sağlamaktadır.

Ankara Epoksi Zemin Kaplama Hedef Kitlesi

Uygulama kolaylığı, dayanıklılığı ve rahatlığı sayesinde her türlü iç ve dış mekânda tercih edilen epoksi zemin kaplama; çok çeşitli renk, desen ve uygulama seçeneklerine sahiptir.

Bunun yanı sıra estetik ve dekoratif görüntüsü sayesinde de modern bir görüntüye sahiptir. Epoxy zemin kaplama uygulandığı zeminde farklılık yaratır ve dikkat çeker.

Avantajları ve özellikleri dikkate alındığında zemin epoksi kaplama uygulamaları gelecekte çok daha fazla bilinir hale gelecek ve daha çok alanda kullanımı yaygınlaşacaktır.

STAR EPOKSİ; Türkiye’nin her tarafında bugüne kadar bir çok proje, uygulama ve çözümde yer almıştır. Uygulamalarımız özellikle; spor salonu zemin kaplamaları, otopark zemin kaplamaları ve market zemin kaplamaları faaliyet alanlarında olmuştur.

Bu faaliyet alanlarına ilave olarak; mutfak zemin kaplamaları, banyo zemin kaplamaları, havuz zemin kaplamaları ve teras zemin kaplamaları faaliyet alanları da çok fazla proje aldığımız alanlardır.

Hayalini kurduğunuz zemine kavuşmak istiyorsanız; talep ve ihtiyaçlarınızı dikkatle dinleyen ekibimiz ile görüşmek için bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz.

Ankara Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Zemin Kaplama ile Sanatsal Dokunuş

STAR EPOKSİ olarak sektördeki en geniş epoksi zemin kaplama yelpazesi vasıtasıyla, uzman personel ve tecrübeli ustalar ile sizleri dinleyerek tarzınız ve talepleriniz doğrultusunda tam ihtiyacınız olan zemin kaplama uygulamalarını yapıyoruz.

Epoksi zemin kaplama işini çok seviyoruz ve bu yüzden uygulama ve çalışmalarımızı sanata dönüştürüyoruz. Yer aldığımız uygulama ve projeleri yüksek dikkat ve titiz bir çalışma ile yürütüyoruz.

Bu durum uygulama ve projenin bütçesine, büyüklüğüne veya küçüklüğüne göre değişiklik göstermemektedir. Firmamız için özel ve hassasiyet isteyen işler olduğu için tüm uygulamalarımızda kaliteli bir işçilik ortaya koyuyoruz. Kaplama yapılması istenen alanlar sizin zevkiniz ve bizim ustalığımızla bir sanat eserine dönüşüyor.

Zemin kaplama uygulamalarının yanı sıra kişisel tercihlerinize göre özelleştirebileceğiniz, rengini ve şeklini sizin belirleyebileceğiniz 3 boyutlu epoksi zemin kaplama işlemleri ile sizlere hizmet vermekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Ayaklarınızı yerden kesecek bu eşsiz 3D zemin kaplama uygulamaları için tek yapmanız gereken model ve renk seçmek.

İnternet veya kataloglarımızdan seçeceğiniz modellerle istediğiniz mekânları yeniden tasarlayalım. Epoksi zemin kaplama nasıl yapılır, uygulamalı olarak sizlere gösterelim.

Star Epoksi olarak tüm epoksi zemin uygulamalarınız için profesyonel olarak destek olmaya hazırız.

Bize starepoksi.com üzerinden iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.