Bilgi Hatt覺: 0543 897 35 19

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Boya Ankara

Epoksi boya nedir?

Epoksi su, asit ve birçok sıvıya ve ayrıca dış etmenlere karşı dayanıklıdır. Bu dayanıklığını uzun süre boyunca kaybetmez. Bir çeşit kimyasal bir kaplama malzemesidir. Epoksi’nin ilk kullanıldığı yer Almanya’dır. İlk defa dişçilik ve tıp sektöründe 1939 yılında Farben Endüstrie tarafından bulunmuş kalsiyumu yapıştırma gücü uzun süre kullanılmıştır. Zamanla çok güçlü dayanıklılık özelliği fark edildimiştir. Epoksi sonra inşaat sektöründe de kullanılmaya başlanmıştır. Epoksi Boya Ankara olarak şunu belirtiyoruz: İnşaat alanında EPOKSİ onarım esnasında meydana gelen çatlakların doldurulması, Boya ve astar olarak kullanılır. Ayrıca yüzey kaplama ürünü, zemin kaplama ürünü olarak kullanılmaktadır.

Epoksi boya çeşitli eşyaların tasarımında da kullanılır. Bu malzemelerin dayanıklılığı ile uzun yıllar bozulmadan herhangi bir reaksiyona girmeden ilk günkü görünümünü korur. Sadece epoksi malzeme ile bu iş olmaz. Yaptırdığınız çalışmaların en doğru biçimde ve en uygun şekilde yapılması için seçilen usta da çok önemlidir.Ankara  epoksi boya işinizi ehli olmayan ustalara  yaptırmayınız. Epoksi zemin kaplama işlemine başlamadan önce iyi planlama ve organize olunması önemidir. Ürünün kullanılması, karışım miktarının gramaj ayarlanması, homojen hale gelinceye kadar nekadar karıştırlması gerektiği, herşey büyük bir titizlikle yapılmalı ve tamamlanmalıdır.

Epoksi Boya Ankara’da

Epoksi boya ve zemin kaplama; ihtiyacınız olan çözümler için profesyonel ve doğru adres STAREPOKSİ.

Kaliteli, garantili, ekonomik ve en hızlı Epoksi boya  STAREPOKSİ’den alınır.

Epoksi boya; özellikle su ve kimyasal maddelere maruz kalan zeminlerde kullanılmakta ve son derece etkili sonuçlar alınmaktadır. Firmamız tarafından Türkiye’nin her tarafına ürün gönderimi ve proje bazlı hizmet sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz ve ustalığımız sırasında kullandığımız ürün ve uygulamaların tamamı AB standartlarına uygun nitelikte ve kalitede olan uygulama teknikleri ve malzemelerdir.

Epoksi Boya Ankara Hizmetlerimiz

Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübeyle ve bugüne kadar yapmış olduğumuz işlerle kalitesini ispatlamış ve her güne ilk günkü heyecanla başlayıp en iyi uygulamayı sizlere sunmaktadır.

STAREPOKSİ Epoksi Boya Ankara olarak sizlere hijyenli, sağlıklı ve sağlam zeminler sunmak için hizmet vermektedir ve 3boyutlu epoksi zemin kaplama işlemlerinde son teknoloji cihazlar ve deneyimli personel ile çalışmaktadır.

Firmamızın üretmiş olduğu ürünlerin kullanıldığı zemin kaplama, masa ve diğer tüm dekorasyon ürünlerin de kaliteli bir usta vardır. Usta işcilikle zeminlerinizde fark yaratabilirsiniz. Ankara Epoksi boya konusunda gerekli bilgileri sizlere sunduk. Aklınıza takılan bir soruyu bizimle paylaşabilir gerekli tüm bilgieri firmamızdan talep edebilirsiniz.