Çorum Epoksi Zemin Kaplama

çorum epoksi zemin kaplama

Çorum, Anadolu’nun kültür ve tarih mozaiği içerisinde eşsiz bir yere sahiptir. Çorum epoksi zemin kaplama uygulama ve çözümlerinin tek adresi STAR EPOKSİ.

Epoksi zemin kaplama uygulamalarımız sadece pürüzsüz olan yüzeyler için değil, pürüzlü olan yüzeyler için de oldukça tercih edilmektedir.

Çünkü epoksi zemin kaplama uygulamaları kendiliğinden yayılma (self leveling) ve tüm zemini kaplama özelliğine sahiptir.

Epoksi zemin kaplama sağladığı faydalardan dolayı diğer zemin kaplama ürünlerine nazaran çok daha üstün özelliklere sahiptir.

İki bileşenli bir yapıya sahip olan ve bileşim sonrasında tek parça halinde uygulanan, pürüzsüz ve derzsiz bir yapıdadır.

Çorum epoksi zemin kaplama fiyatları konusunda Çorum piyasasında çok farklı fiyat uygulamaları mevcuttur. Ayrıca epoksi zemin kaplama birçok firma tarafından uygulanmaktadır.

Diğer firmalardan farklı olarak STAREPOKSİ; kaliteli ürün ve kaliteli işçilik anlayışı ile çalışmaktadır. Bu nedenle ürünlerimizle beraber fiyatlarımız da müşteri dostudur.

Size en uygun çözümler, kaliteli ürün, istediğiniz süre içinde zemine uygulama ve profesyonel işçilik için STAR EPOKSİ.

Çorum’un modern veya tarihi dokusunu yaşamınızda hissedebilirsiniz. İş yerinizin veya ofisinizin zemininde şehrin simgesi olan Hitit Güneşi’nin olmasını istemez misiniz?

Çorum Epoksi Zemin Kaplama Dünyası

Epoksi zemin kaplama hijyenik ve kaymaz özellikte olduğundan hastanelerde ve sağlık kuruluşlarında tercih edilmektedir.

Sıvı, kimyasal maddeler ve basınca karşı gösterdiği yüksek direnç ile de laboratuvarlarda, akü ve jeneratör gibi asidik malzemelerin üretildiği mekânlarda çok tercih edilmektedir.

Estetikliği ve parlaklığı, geniş renk ve desen seçeneği, uzun ömürlü olması, araç ve insan trafiğine dayanıklı olması nedeniyle kafelerde, restoranlarda, AVM’ler ve otoparklarda da kullanılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize birçok alanda bu hizmeti sunuyoruz. Bu alanlar;

  • Market, AVM’ler, restoran, mutfak ve kafe gibi alanlarda,
  • Spor salonları ve kişisel egzersiz alanlarda,
  • Otopark ve garajlarda,
  • Ofis, depo ve fabrikalarda,
  • Hastane ve sağlık kuruluşlarında,
  • Evlerde banyo, teras, havuz yerlerde,
  • Endüstriyel alanlarda uygulanan epoksi zemin kaplama ile
  • 3boyutlu epoksi zemin kaplama ve
  • Masa, orta sehpa, sandalye gibi mobilyalara uygulanan şeffaf epoksi zemin kaplama.

Epoksi zemin kaplama uygulaması yaptıracağınız zaman starepoksi.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Hayalinizdeki zemine kavuşmanız da size yardımcı olalım.