Konya Epoksi Zemin Kaplama

konya epoksi zemin kaplama

KONYA EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Konya epoksi zemin kaplama konusunda en iyi adres olan STAR EPOKSİ, Türkiye’nin en önemli sanayi kenti olan KONYA’da.

Epoksi zemin kaplama uygulama ve çözümleri hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimizle istediğiniz zaman yüz yüze görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Sektörün lider firmalarından biri olarak Konya’nın her bölgesinde kaliteli ürün ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

STAREPOKSİ olarak kaliteli hizmet, profesyonel personel ve tecrübeli ustalarla her türlü alan ve zemini güzelleştirdik ve hayallerinize kavuşturduk.

Epoksi zemin kaplamayı diğer zemin kaplamalarına nazaran daha cazip yapan özellikleri arasında; yüzeye tek parça halinde uygulanması, kendiliğinden yayılması  (self leveling) ve dayanıklı bir yapı oluşturması gelmektedir. Dahası çevreye zararlı etkileri yoktur, kaymaz ve de hijyeniktir.  Sıvı, yağ ve kimyasallara karşı dayanıklı ve kokusuzdur. Bu özelliği ile hastanelerde ve sağlık kuruluşlarında kullanımı oldukça yaygındır.

Konya epoksi zemin kaplama uygulamaları izolasyon sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmaktadır. 3boyutlu ve şeffaf epoksi kaplama sayesinde ev, havuz ve ofis dekorasyonunda çok şaşırtıcı, estetik ve çok canlı zeminler elde edebilirsiniz. Kişisel ve kurumsal olarak modern yaşam çizgisini korumak için epoksi zemin kaplama yeni yapılan mimarilerde ve eski mimari onarımlarında rahatlıkla kullanmaktadır.

Kişisel olarak takımınızın renkleri, logosu, bayrağı veya kurumsal olarak şirket simgeniz veya logonuz spor salonu ve egzersiz alanları zeminlerine epoksi kaplama olarak uygulanabilir. İş yerinizin veya ofisinizin zemininde şehrin simgesi olan Çift Başlı Kartal’ın olmasını istemez misiniz?

Konya şehrinde uygulamalarımız özellikle; spor salonu, otopark ve market zemin kaplamaları faaliyet alanlarında olmuştur. Bu faaliyet alanlarına ilave olarak; mutfak, banyo, havuz ve teras zemin kaplamaları faaliyet alanları da çok fazla proje aldığımız alanlardır. Değerli müşterilerimize bu hizmeti daha birçok farklı alanda da sunuyoruz. Bu alanlar;

 

  • Market, AVM’ler, restoran, mutfak ve kafe gibi alanlarda,
  • Spor salonları ve kişisel egzersiz alanlarda,
  • Otopark ve garajlarda,
  • Ofis, depo ve fabrikalarda,
  • Hastane ve sağlık kuruluşlarında,
  • Evlerde banyo, teras, havuz yerlerde,
  • Endüstriyel alanlarda uygulanan epoksi zemin kaplama ile
  • 3boyutlu epoksi zemin kaplama ve
  • Masa ve sandalye gibi mobilyalara uygulanan şeffaf epoksi zemin kaplama.

 

Teraslarınızda, ofisinizde, evinizde ya da havuzunuzda, daha mutlu vakit geçirmek için STAREPOKSİ. Hayalini kurduğunuz zemine kavuşmak için; talep ve ihtiyaçlarınızı dikkatle dinleyen ekibimizi rahatlıkla arayabilirsiniz.