Bilgi Hattı: 0543 897 35 19

Star Epoksi, Ankara’da zemin kaplama denilince akla gelen ilk firmadır.

Sektörde yıllardır hizmette vermekte olan firmamız Tolga AYDIN yöneticiliğinde ANKARA EPOKSİ USTASI sorununa büyük bir çözüm olmuştur ve firmaların yoğun istek ve taleplerine deneyimli ve profesyonel kadrosu ekip ve ekipmanlar ile epoksi kaplama çözümleri üretmektedir.

Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübeyle ve bugüne kadar yaptığımız işlerle kalitesini ispatlamış ve her güne ilk günkü heyecanla başlayıp en iyi uygulamayı sizlere sunmaktadır.

Star Epoksi sizlere hijyenli, sağlıklı ve sağlam zeminler sunmak için hizmet vermektedir ve 3 boyutlu epoksi zemin kaplama işlemlerinde son teknoloji cihazlar ve deneyimli personeller ile çalışmaktadır.

Firma Kabiliyetlerimiz

Star Epoksi, olarak sektörü yakından takip ediyor ve gelişmeleri sürekli işlerimize uyarlamaya çalışıyoruz. Kullandığımız marka ve modelleri sürekli genişletmeye ve sizden gelen geri dönüşler doğrultusunda geliştirmeye özen gösteriyoruz. Epoksi Zemin Kaplama alanında nitelikli iş ve iş gücü sağlıyoruz.

Bunlara ilave olarak;
• İnternet üzerinden kolay ve yaygın erişim olanağı,
• Size özel tasarımlar ve zengin model seçenekleri,
• Her zaman güncel ve trend tasarımlar,
• Hızlı teklif ve fiyatlandırma avantajları,
• Kalifiye, alanında uzman personel,
• Bölgesel alanda lider, (Ankara, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya)
• Rekabetçi fiyat seçenekleri,
• Sektörel Ar-Ge çalışmaları,

Ağırlıklı Hedef Kitle

Star Epoksi, bugüne kadar irili ufaklı birçok projede yer almıştır. Kurumsal anlamda ciddi uğraşlarımız daha çok spor salonu zemin kaplamaları, otopark zemin kaplamaları ve market zemin kaplamaları alanlarında olmuştur.

Bunlara ilave olarak mutfak zemin kaplamaları, banyo zemin kaplamaları, havuz zemin kaplamaları ve teras zemin kaplamaları çok fazla proje aldığımız alanlardır. Sizde hayalini kurduğunuz zemine kavuşmak istiyorsanız hemen çağrı merkezimizle iletişim kurun detayları paylaşın. En kısa sürede sizi hayallerinize kavuşturalım.

Epoksi Zemin Kaplamada Sanatsal Dokunuş

İşimizi çok seviyoruz bu yüzden çalışmalarımızı sanata dönüştürüyoruz. Yer aldığımız projelerde maksimum konsantre ile titiz bir şekilde çalışıyoruz. Bu durum projenin büyüklüğüne, küçüklüğüne ya da bütçesine göre değişkenlik göstermiyor. Bizim için hepsi özel ve hassasiyet isteyen işler, bu yüzden kaliteli bir işçilik ortaya koyuyoruz. Restoran ve kafe zeminleri gibi çok sık ziyaret edilen alanlar sizin zevkiniz ve bizim ustalığımızla bir sanat eserine dönüşüyor.

Ayaklarınızı yerden kesecek bu eşsiz 3D zemin kaplama uygulamaları için tek yapmanız gereken model seçmek. İnternet’ten ya da kataloglarımızdan seçeceğiniz uyarlanabilir modellerle sizlerin mekanlarını da yeniden tasarlayalım. Zemin kaplama nasıl yapılır, uygulamalı olarak gösterelim.

epoksi-market-zemin-kaplama-(4)