Bilgi Hattı: 0543 897 35 19

Epoksi Zemin Kaplama

şeffaf epoksi reçine ankara, epoksi zemin kaplama avantajları

Şeffaf Epoksi Reçine Kaplama

ŞEFFAF EPOKSİ REÇİNE

Epoksi Reçine Nedir? Epoksi reçine, yapıştırma gücü oldukça yüksek ve kimyasal direnci  olan plastik bir malzemedir. Genel olarak iki bileşenin karıştırılması ve bu karışım sonucu ortaya çıkan tepkime ile oluşmaktadır. Epoksi reçine sıvı halden katı hale geçerek sertleşmekte ve kullanıma hazır duruma gelmektedir. Uygulandığı yüzeye hızlı ve sıkı bir şekilde yapışmaktadır. Uygulaması ve kurması oldukça hızlı ve kolaydır. Suya, neme, ısıya, basınca, alkaliye, aşınmaya, çizilmeye ve aside karşı direnci çok yüksektir. Aynı zamanda mali açıdan daha ekonomiktir. Su geçirmez özelliği sayesinde izolasyon görevi sağlamaktadır. Bu kaplama kir, pas, toz tutmama ve sıvı, yağ geçirmeme özelliği sayesinde her alanda yaygınlaşmaya başlamıştır.  Her türlü renk ve desen seçeneğine sahiptir.  Ayrıca kaymaz ve yalıtkan özellikte olup oldukça uzun ömürlüdür. Sadece üreticiler ve kullanıcıların değil ekolojik olarak çevrenin de dostudur. Epoksi reçinesi ayrıca kumaş, cam ve mobilya gibi ahşap malzemelerde de kullanılabilir. Kolay temizlenebilir ve çevre dostu şeffaf epoksi reçine için Star Epoksi Kaplama. Uygun, şeffaf ve esnek fiyat politikamız sayesinde sektörümüzde epoksi zemin kaplama firmaları arasında önemli bir saygınlık kazandık. Fiyatlarımız kullanıcı ve müşteri dostudur.

Şeffaf görünümlü epoksi kaplama istenilen desen veya görüntünün kalıcı olması ve zarar görmemesi için zeminin üzerine uygulanan kaplama türüdür. Bu kaplamanın epoksi reçineden meydana gelmesi zeminin mukavemetinin de artmasını sağlamaktadır. Ayrıca 3 boyutlu zemin kaplama uygulamalarının üzerine de şeffaf epoksi reçine uygulanabilmektedir. Şeffaf epoksi reçine uygulamasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; uygulama öncesi zeminin tamamen temizlenmiş ve arındırılmış olmasıdır.

Şeffaf epoksi reçine tüm avantajları ve özellikleri dolayısıyla uygulama ve kullanım alanları oldukça geniştir. Çeşitli amaçlar için endüstriyel uygulamada oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu alanlardan bazıları, genel amaçlı yapıştırıcılar, yüzey kaplamaları, havacılık ve uzay sanayi, otomotiv sektörü, endüstriyel kaplamalar, ve zemin kaplamalarıdır. Ayrıca uygulama sonrası sağlam ve güçlü bir yapıştırma özelliğine kavuşan epoksi reçine günümüzde fabrikalardan evlerimize kadar oldukça fazla alanda kullanılmaktadır. Lojistik merkezleri, fabrika ve depo gibi alanlarda zeminlerin özel bir uygulama ile kaplanması gereklidir. Epoksi reçine endüstriyel kullanımın yanı sıra dekorasyon uygulamalarında da yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle epoksi masa, sehpa ve mobilya yapımı işlemlerinde oyukların renkli ya da şeffaf epoksi reçine doldurularak estetik ve sağlam malzemeler elde etmek mümkündür. Epoksi reçineler endüstriyel ve dekorasyon kullanımlarının yanı sıra yaşamımızda ki birçok olgunun da içindedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektronik ve elektrikli bileşenlerde, zeminlerde, müzik aletleri üretiminde, deniz ve kara taşıtlarında, güneş panellerinde, yüzme havuzlarında ve daha birçok alanda zemin kaplama malzemesi ya da yapıştırma malzemesi olarak epoxy reçine kullanılmaktadır. Ayrıca kurumsal ve kişisel tarzınızı farklı renk ve desenlerle yansıtabilirsiniz. Estetik bir görünüm sağlaması sayesinde hayatınızın büyük bir bölümünü geçirdiğiniz ev ve ofislerinizde keyifle zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Hayalini kurduğunuz şeffaf epoksi reçine uygulamasına kavuşmak istiyorsanız; ücretsiz keşif yaptırmak ve fırsatlarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçin; talep ve ihtiyaçlarınızı dikkatle dinleyen ekibimiz ile görüşerek hayallerinize kavuşun. Size en uygun çözümler, kaliteli ürün, istediğiniz süre içinde zemine uygulama, profesyonel işçilik ve uygun fiyat için ANKARA STAR EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA.

Şeffaf Epoksi Ankara’da Star firmasından uygun maaliyetlerle uygulama ve malzeme temin edebilirsiniz. dekoratif doğal modellerin yansıtılması modelleri zemin güçlendirme zemin cilası zemin parlatma zemin aşınmasını engelleme 3d birçok alanda dayanımı ve kuvvetli mukavemeti sebebiyle tercih edilen en gözde malzeme. masa dökümünde kullanılan Ankara’da Star  firmasından alınır. Şeffaf epoksi  ile ilgili merak ettikleriniz ve konu hakkında bilgi alabileceğiniz en doğru adres  Tolga Aydındır.

Kaliteli hammadde uygun fiyat ve müşteri odaklı çalışma prensipleriyle Star bu konuda Ankara’da öncü bir firmadır.

Epoksi konusunda uzman ekip, profesyonel bir nizam ve kaliteli hizmet star döküm masa  zemin parlatma ve diğer alanlarda yalıtım ve hijyen gibi konuklarda kullanabileceğiniz en güzel malzemedir. Epoksi kaplama konusunda da kaliteli hizmet sunan bir firma olarak amacımız kaliteli hizmet. güven ve hizmet odaklı çalışmadır.